Foto modelis

Karolina Toleikytė

Augdama mačiau daugybę įvairių patirčių, ne visos jos buvo geros, ne visos jos buvo lengvos ir ne visas jas lydėjo sėkmė. Savo profesinėje aplinkoje mačiau didelių pakilimų ir nuopolių, karjeros viršūnių ir nuosmukių, esu be galo dėkinga tėvams ir likimui, kad esu čia ir esu vertinama už savo pasiekimus ir darbus. Nors to galėjo ir nebūti, jei nebūčiau laiku supratus, jog alkoholis keičia gyvenimus, alkoholis griauna svajones ir likimus.
Esu laiminga, jog laiku suvokiau, jog tai nėra nei madinga, nei patrauklu, jog alkoholis daro žymiai didesnę žąlą nei gali pagalvoti, esu laiminga, kad pasirinkau kitą gyvenimo kelią, pasirinkau sėkmę – RINKIS IR TU.

Jonas Valančiūnas

Profesionalus Lietuvos krepšininkas, žaidžiantis NBA lygoje, Memfio "Grizzlies" komandoje. Dar kitaip vadinamas „JV“.

Karolina Toleikytė

Manekenė, "Mis Fashion TV 2014" nugalėtoja Karolina Toleikytė jau daugiau nei penkerius metus sukasi modelių pasaulyje.

Donatas Motiejūnas

Lietuvos krepšininkas, Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ auklėtinis, rungtyniaujantis Kinijos Šanchajaus „Sharks“ komandoje.

Jonas Nainys

Lietuvos TV, bei radijo laidų vedėjas, grupės „Radistai“ narys.

Artūras Sujeta

Esu biomedicinos mokslų daktaras, lektorius, motyvatorius, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas. Sporto mokslas yra mano gyvenimo aistra. Tinkamai dozuojamas fizinis krūvis, sveikatai palanki mityba, saikingas kalorijų vartojimas yra būtini kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Esu pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su kiekvienu iš Jūsų.

Vaizdinė medžiaga, kuri jums padės pamokų metu.